Futboll Seria A Sport

KORONAVIRUSI/ Inter me vendim drastik! Pranon humbjen 0-3 në tavolinë dhe…

Në fillim shëndeti, pastaj futbolli! Eshtë ky mesazhi që dërgon Interi: formacioni Primavera, në fakt, tërhiqet nga Youth League.

Kjo pasi konfirmohet dhe me një komunikatë për shtyp ku thuhet se Interi nuk do të marrë pjesë në ndeshjen ndaj Rennes, e vlefshmer për 1/8-tat e turneut Champions për të rinj, që do të luhej më 11 mars në Firence.

Edhe pse Interi tashmë rrezikon humbjen 0-3 në tavolinë, nuk do t’ia dijë dhe ka marrë këtë vendim.

Veç kësaj, Interi ka lajmëruar ndërprerjen e aktivitetit në sektorin e të rinjve, pra duke mos marrë pjesë në asnjë aktivitet.

Related posts

FITORE E MERITUAR/ Manchester United mposht West Ham dhe ringjitet në vendin e dytë në Premier

Delo.autor

Conte takim me drejtuesit e Interit për merkaton/ Ja cilët do largohen dhe blerjet e reja

Delo.autor

NDESHJET E NËNTORIT/ Shtohen “dhimbjet e kokës” për Rejën, Kumbulla nuk vjen në Kombëtare. Ja arsyeja…

Delo.autor

Leave a Comment