Champions League Futboll Sport

KORONAVIRUSI/ Merret vendimi për PSG-Borussia Dortmund, ja kur do të luhet (FOTO)

Ndeshja e Champions League mes Paris Saint-Germain dhe Borussia Dortmund do të luhet me dyrer të mbyllura.

Këtë e ka vendosur Prefektura e Parisit, që ka vendosur të aplikojë masat e lajmëruara në ditët e kaluara pas emergjencës së krijua nga përhapja e Coronavirus-it.

Ndeshje do të luhet të mërkurën në orën 21:00.

Related posts

Christian Vieri: Për Italinë, RONALDO do të jetë si të fitosh llotarinë

Isa.Autor

NJË RACË E RRALLË “GARDIANËSH”/ Portieri i Manchester Cityt shënon dopietë si mesfushor (VIDEO)

Delo.autor

TOTTENHAM-BAYERN MUNICH/ Katër gola dhe “MAGJI”, Gnabry poshtëron nënkampionët e Europës (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment