Futboll Gossip Sport

BASHKËSHORTI NË GRUMBULLIM ME SKUADRËN/ Bukuroshja SEKSI shpërthen me FOTO “hot” në “Instagram”

Ndërkohë që futbollisti i Hofenhaimit, Stiven Zuber është në grumbullim me skuadrën gjermane, bashkëshortja e tij, Mirjana, ka gjetur kohë të merret më shumë me rrjetet sociale, duke publikuar një set fotografik tepër “të nxehtë”.

marijana zuber

Modelja dhe njëkohësisht bashkëshortja e futbollistit zviceran ka pranuar se do të ndjejë mungesën e këtij të fundit për disa kohë, por shtoi se e falte, pasi mirëkuptonte situatën dhe angazhimet e karrierës. Mirjana numëron 35 mijë ndjekës në “Instagram”, teksa më së shumti mbizotërojnë fotot hot.

marijana6

marijana99

e0d9bcf82dd0e7066c7a3493fcf2cd81

marijana56 marijana98 marijana zuber2 marijana5 marijana9

Related posts

Marrëveshja e re Inter-Icardi, zbulohen qëndrimet mes palëve

Q.Autor

ZBULOHET PRAPASKENA/ Qëndrimi tek Barcelona: RAKITIC zbulon FAKTORËT që e bindën

Isa.Autor

BARAZIM NË “PAQE”/ Teuta dhe Kampionët e Superiores ndajnë pikët në “Niko Dovana”

Delo.autor

Leave a Comment