Futboll Sport

AXHENDA E SUPERIORES/ Java e fundit luhet të shtunën, ndeshje të zjarrta për një biletë në “Final Four”

Ndeshjet e javës së 36-të të Kategorisë Superiore do të kthehen në punë të shtunën, për t’u kthyer në kapakun e sfidave të sezonit të rregullt dhe katërshen e fundit për “Final Four”.

Enigma e madhe është vetëm për biletën e katërt mes skuadrave që do të luftojnë për trofeun dhe do të përballen me shumë interesante dhe të zjarrta, mes të cilave edhe ndeshjet direkte për atë pozicion. të njëjtën kohë, të shtunën në orën 16:00, për të mos lejuar avantazhimin e një skuadre apo tjetrës.

JAVA 36
Të shtunën, ora 16:00

Egnatia-Tiranë

Laçi-Kukësi

Partizani-Erzeni

Teuta-Dinamo

Vllaznia-Skënderbeu

Related posts

FOTO/ Tek Interi s’ka më harmoni. Tifozët e fërshëllejnë, Brozovic duartroket me ironi

Q.Autor

“AI E DINTE QË DONIN TA VIDHNIN”/ Rrëfimi tronditës i ish-kuzhinieres së Maradonës: Disa shtireshin si miq të Diegos

Delo.autor

Shënoi golin e fitores ndaj Zvicrës, Forsberg: Krenar për këta djem

Isa.Autor

Leave a Comment