Futboll Seria A Sport

E ARDHMJA E DONNARUMMËS MISTER/ Milan mendon të zbarkojë në “San Siro” portierin polak…

E ardhmja e Gigio Donnarummës është në pikëpyetje të plotë, me portierin që është mes rinovimit me Milanin, ose largimit te Chelsea apo PSG.

Me misterin që ende mbetet për t’u zgjidhur, drejtuesit kuqezi kanë nisur të lëvizin për zëvendësuesin e mundshëm nëse italiani largohet.

Sipas “FirenzeViola.it”, Milan ka shfaqur interes për Bartlomiej Dragoëskin. Polaku është numri një në portën e Fiorentinës dhe ka zhvilluar një sezon mjaft të mirë, ashtu si një vit më parë, kur ishte pjesë e Empolit. Kartoni i 22-vjeçarit vlerësohet rreth 15 milionë euro.

Related posts

CELTIC-MILAN/ Trajneri Pioli befason me 5 ndryshime në këtë ndeshje (FORMACIONE ZYRTARE)

Delo.autor

ZBULOHEN UNIFORMAT PËR SEZONIN E ARDHSHËM/ Juventus i habit të gjithë. Shikoni si duket ajo (FOTO)

Delo.autor

PRAPASKENAT E IVAN RAKITIC/ Ja pse Paratici hoqi dorë nga lojtari i Barcelonës

Delo.autor

Leave a Comment