Futboll Premier League Sport

E BUJSHME NGA ANGLIA/ Liverpool peshkon në Gjermani, pranë marrëveshjes me mesfushorin!

Liverpool duket se është shumë pranë goditjes së parë për merkaton e verës, teksa siç raportohet nga mediat angleze së fundmi, ka gjetur marrëveshjen me Denis Zakarian.

“The Reds” kanë rënë dakord me lojtarin dhe agjentin e tij, ndërsa tashmë pritet që negociatat të vijojnë me Borussia Monchengladbach. Kartoni i zviceranit vlerësohet rreth 36 milionë euro.

Liverpool e sheh mesfushorin si pasuesin ideal të kapitenit Henderson, pasi Zakaria është vetëm 23 vjeç dhe ka mahnitur me paraqitjet e tij.

Related posts

KËSHILLON “SPECIAL ONE”/ Panucci: Mourinho ka zgjuar entuziasmin e të gjithëve, duhet të hyjë fuqishëm në…

Delo.autor

ICARDI ME COVID-19/ “Tërbohet” Maxi Lopez: Wanda s’ka ndjenja, dy nga fëmijët e mi…

Delo.autor

FITORJA E TRETË RADHAZI/ Milani “BLINDON” vendin e katërt, askush si Piatek në 21 vite

Delo.autor

Leave a Comment