Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA SPANJA/ Inter dhe Juventus kërkojnë yllin e Barcelonës…

“Mundo Deportivo” ka raportuar një lajm mjaft të bujshëm ditëm e sotme, teksa shkruan se Inter dhe Juventus janë të interesuar për Ousmane Dembele.

Francezi nuk ka kaluar një sezon të mirë në “Camp Nou”, kjo dhe si pasojë e dëmtimeve të njëpasnjëshme. Largimi në merkaton e verës duket një zgjidhje dhe për shërbimet e tij janë në garë janë dy gjigantët italianë.

Marotta dhe Paratici po përgatiten të nisin bisedimet me drejtuesit katalanas, në mënyrë që të gjejnë sa më parë një marrëveshje.

Related posts

“ME CONTEN SFIDË PRESIGJIOZE”/ Trajneri Sarri: Ronaldo pret dhuratë nga…

Delo.autor

Trajneri i ri i PSG-së i ka tri objektiva për merkaton verore

Sadik.Autor

Ramos flet për VAR, irriton tifozët e Atleticos

Delo.autor

Leave a Comment