Futboll Premier League Sport

LAJM I MADH PËR TRAJNERIN E ARSENAL/ Mikel Arteta fiton betejën me koronavirusin!

Një lajm mjaft i mirë ka ardhur ditën e sotme nga Anglia, ku është konfirmuar se trajneri i Arsenalit, Mikel Arteta ka fituar betejën e tij me Coronavirusin.

Disa javë më parë, klubi londinez njoftoi se numri një i stolit ishte prekur nga COVID-19 dhe se do të mbahej nën kujdes. Tashmë, Arteta ka dalë negativ në testin e fundit dhe është shëruar plotësisht nga virusi.

Spanjolli do të rinisë të mendojë për ekipin e tij, si dhe për merkaton e verës, pasi shumë lojtarë po përfliten për një kalim tek Arsenali.

Related posts

LOPETEGUI E KA TË QARTË/ Ja dita kur do shkarkohet nga pankina e Realit

Isa.Autor

NBA/ Sezon i mallkuar për Golden State, ylli i ekipit thyen dorën

Delo.autor

BARAZIM NË “PAQE”/ Mesfushori Lika ndal “Durrsakët” në frymën e fundit

Delo.autor

Leave a Comment