Futboll Gossip Sport

FRIKË NGA BERBERI NË KOHË KORONAVIRUSI/ Ja momenti kur Georgina i qeth flokët Ronaldos (VIDEO)

Cristiano Ronaldo është jo vetëm një nga futbollistët më të suksesshëm në botë, por edhe një nga yjet e reklamave për shumë kompani të njohura.

Ronaldo përpos talentit në fushë, është vlerësuar shpeshherë edhe për lukun e tij, apo suksesin me vajzat e showbizit. Pamja e jashtme ka shumë rëndësi për të, aq sa njëherë kishte marrë berber me vete dhe u qeth gjatë pushimit të një ndeshjeje futbolli.

Mirëpo në këto kohë të vështira virusi, Ronaldon mesa duket e ka kapur “frika” dhe nuk parapëlqen të qethet nga berberi i tij. Zgjidhja është shumë e thjeshtë. E fejuara Georgina Rodriguez ka marrë një rol tjetër në familje dhe kësaj here është filmuar duke qethur Cristianon.

Related posts

“EL CLASICO”/ Pas fitores në “Bernabeu”, ja rekordi i radhës që thyen Barcelona

Delo.autor

KORONAVIRUSI/ Tronditet Partizani para derbit, dy lojtarë pozitivë me Covid-19

Delo.autor

ËSHTË TIFOZ I “THEKUR” I MILANIT/ Presidenti i Sasuolos: Ja si i ndihmoj “Kuqezinjtë”…

Delo.autor

Leave a Comment