Futboll La Liga Sport

MERKATO E BUJSHME/ Milan pa frena, futet në garë për yllin e Barcelonës…

Milan pritet të bëjë shumë ndryshime në ekip gjatë merkatos së verës, ku do të ketë disa largime, por edhe afrime. Emri më i fundit që ka dalë në skenë është Ivan Rakitic.

Lajmin e bujshëm e bën me dije “Mundo Deportivo”, që raporton se kroati është në listën e kuqezinjve, të cilët pritet të bisedojnë me drejtuesit e Barçës.

Për mesfushorin në garë është edhe Inter dhe Juventus. Rakitic është i pakënaqur me hapësirat që ka pasur këtë sezon dhe largimi i tij është thuajse i sigurt. Nëse Milan do të siguronte shërbimet e tij do të ishte vërtet një goditje e bujshme.

Related posts

Harry Kane do të qëndrojë te Tottenham, për të paktën edhe një vit

Q.Autor

LIVE/ Kastrioti-Luftëtari, starton pjesa e dytë. Gjirokastritët në kërkim të golit

Delo.autor

LIGA E KOMBEVE/ Zbulohet formacioni: Shikoni surprizën e madhe të PANUCCI kundër Skocisë

Isa.Autor

Leave a Comment