Futboll Seria A Sport

INTER OPERACION ËNDRRASH/ Kjo është mesfusha që Suning e do me çdo kusht

Inter ka bërë më shumë hap përpara se Juventus në garën për Sandro Tonali-n, mesfushori i ri i Brescia-s.

Një lojtar që drejtuesit zikaltër, me Steven Zhang dhe Beppe Marotta në krye, e duan me çdo kusht.

Kjo sepse Tonali është profili perfekt për filozofinë e klubit për blerjet e reja: të rinj, të fortë dhe mundësisht italianë.

Siç shkruan Gazzetta dello Sport, Inter ka akumuluar një avantazh të vogël në garën për Tonali-n falë shitjes së Icardi-t. Dhe tani kërkon të përshpejtojë operacionin dhe të sigurojë talentin e Brescia-s.

Me Tonali-n, Sensi-n dhe Barella-n zikaltrit do të kishin një mesfushë ëndrrash të re, të fortë dhe shumë italiane.

Related posts

TRONDITET SPORTI/ VDES papritur ish KAMPIONI I BOKSIT, U MBYT me një…

Isa.Autor

GUARDIOLA SHOKON ME DEKLARATËN/ Ja çfarë thotë për Liverpool: Nuk ka rëndësi nëse…

Delo.autor

LIVE/ Starton ndeshja Debrecen-Kukësi. Rezultati 0-0

Delo.autor

Leave a Comment