Futboll Gossip Sport

“MË MUNGOJNË SHUMË”/ Maxi Lopez dhe zgjedhja e Wandas: Nuk ia uroj as armikut më të keq

Në një lidhje direkte në Instagram, Maxi Lopez ka folur për karrierën e tij, por edhe për gjëra personale. Si marrëdhënia me ish-gruan tij, Wanda Nara, dhe fëmijët e tij.

“Nuk i shoh prej pothuajse katër muajsh. Sapo të hapen krahinat, do të shkoj t’i takkoj. Më mungojnë shumë. Po numëroj ditët”, ka thënë Lopez.

“Nuk ia uroj Rosenfeld-in as vetes dhe as mikut tim më të keq”, ka thënë ai duke iu referuar avokates që ka mbrojtur ish-gruan e tij.

Related posts

Perez kërkon të transferoje këtë lojtar nga Premier League për 200 milion euro

Q.Autor

SHQIPËRI-UELLS U-21/ Ndeshja fillon me vonesë, ja arsyeja qesharake

Delo.autor

Coutinho: Është e pabesueshme sesi Messi përmirësohet çdo ditë

Q.Autor

Leave a Comment