Futboll Seria A Sport

NË ITALI PËRGATITEN PËR RIFILLIMIN E KAMPIONATIT/ Hajdutët futen dhe vjedhin në stadiumin e klubit të madh

Në Itali po përgatiten për rifillimin e kampionatit, i cili është vendosur të fillojmë më 20 qershor. Megjithatë diçka e pazakontë ka ndodhur ditën e djeshme, pikërisht në lidhje me Napolin.Stadio.San.Paolo.Napoli.750x450

Disa hajdutë kanë hyrë mbrëmjen e djeshme në stadiumin e klubit napolitan dhe janë drejtuar menjëherë drejt dhomave të zhveshjes.

Aty hajdutët kanë marrë vetëm një monitor, duke ditur që kampionati është i pezulluar prej kohësh edhe gjërat aty ishin të pakta.

Menjëherë pas kësaj, klubi i Napolit ka njoftuar policinë që ka mbërritur në vendngjarje, ku nuk kanë mundur të kapin dot personat që hynë në stadium, por po shikojnë kamerat dhe po kontrollojnë zonën për t’i gjetur ata.

Related posts

“PO SHKON GJITHÇKA SHUMË MIRË”/ Mbrojtësi Hakimi: Jam i nderuar që jam te PSG, ja çfarë dua tani

Delo.autor

E HABITSHME/ Rakitic luajti i sëmurë kundër Anglisë, ja nga se vuante “ylli” kroat

Isa.Autor

KJO NUK PRITEJ/ CONTE në “pole position” për të marrë drejtimin e gjigantit të Europës

Isa.Autor

Leave a Comment