Futboll La Liga Sport

TRONDITET SIMEONE/ Lideri i Atleticos pranon publikisht largimin

Trajneri i Atletico Madridit, Diego Simeone, mund të jenë tronditur nga deklarata e fundit e titullarit të tij Saul Nigez. 25-vjeçari që luan prej një jete me Atletico Madridin duket se do të largohet nga shtëpia e tij e dytë.

Mesfushori i ka habitur të gjithë me një publikim në rrjetet sociale. Ai shkruan se do të prezantojë klubin e ri për 3 ditë. Një lajm që ka tronditur tifozët e Atletico Madridit që do të shohin të largohet beniamini i tyre.

Madrilenët kanë patur probleme gjatë dy sezoneve të fundit, pasi u larguan liderët e ekipit dhe afrimet nuk mbushen boshllekun e lënë bosh nga Griezmann, Godin&CO. Simeone mund të largohet në fund të sezonit, pasi është zhgënjyer dhe nga Joao Felix.

Related posts

VLLAZNIA TRIUMFON NË MIQËSORE/ Shkodranët mposhtin Besëlidhjen dhe ruajnë formën e tyre

Delo.autor

SULM I ASHPËR NDAJ MAURO ICARDIT/ “L’Equipe”: Formë fizike katastrofike

Delo.autor

FITORJA NDAL LIVERPOOLIT/ Guardiola: Nëse ne do të humbisnim, gjithçka do të….

Delo.autor

Leave a Comment