Futboll I pakategorizuar La Liga Sport

BARCELONA-ATLETICO/ VAR dhe Saul rihap sfidën me një gol nga pika e bardhë (VIDEO)

Ka zgjatur shumë pak avantazhi i Barcelona-s kundër Atletico Madrid.

Madrilenët, në fakt, kanë arritur të barazojnë me një penallti të Saul në minutën e 19-të.

Para tij te pika e bardhë u paraqit Diego Costa, gjuajtja e të cilit u prit nga Ter Stegen, por arbitri vendosi se penalltia duhej përsëritur.

Related posts

ELIMINIMI NGA CHAMPIONS/ Inter i pafat, ja sa para humbet pas dështimit me Barcelonën

Delo.autor

DUAN TITULLIN/ INTERI në sulm për dyshen meksikane Herrera-Lozano

Isa.Autor

GODITJE HORROR/ Pamje TË FRIKSHME, lojtari SHKELMON NË KOKË arbitrin (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment