Futboll Premier League Sport

TË PAPËRMBAJTSHËM “DJAJTË E KUQ”/ Hernandes mposht portierin kundërshtar me një “perlë” (VIDEO)

Manchester United ka gjetur golin e tretë në ndeshjen ndaj Brighton për 0-3. Bruno Fernandes ka shënuar sërish duke u konfirmuar si një nga lojtarët më në formë të “Djajve të kuq”.

Mesfushori ishte i pozicionuar mirë dhe pas një krosimi arriti të dërgonte topin në rrjetë me një goditje të saktë në gjysmëlartësi.

Related posts

Mourinho i kërkon falje Mkhitaryanit

Q.Autor

Real Madrid gati për historinë, këto janë 5 arsyet pse madrilenët fitojnë Champions League

Sadik.Autor

U MPOSHTËN NGA ITALIA/ Edin Dzeko reagon ashpër ndaj ekipit: Kemi lojtarë të mirë, por…

Delo.autor

Leave a Comment