Futboll Seria A Sport

BAYERN E NDJEK PREJ KOHËSH/ Reali futet në garë dhe ka gati 100 milionë euro për yllin e Bundesligas…

Kai Haverc është një nga lojtarët më të spikatur në Bundesligë. Talenti gjerman që luan për Bajer Leverkusen kërkohet nga shumë skuadra duke përfshirë Bajernin dhe Realin e Madridit.

Klubi gjerman kërkon ta bindë mesfushorin duke i ofruar një rrogë të lartë, por lojtari duhet të pranojë të shkojë në Mynih pas dy sezonesh, pasi në këtë mënyrë kampionët nuk do të paguanin 100 milionë për të.

Real Madrid po e ndjek me vëmendje 20-vjeçarin dhe është gati të paguajë 100 milionët e kërkuar nga Leverkuseni që këtë verë.

Related posts

LIVE/ “Ndizet” kampionati mes Vllaznisë dhe Tiranës në “Loro Boriçi”

Delo.autor

DERBI/ Partizani lë Elbasanin dhe niset drejt kryeqytetit, zbulohet formacioni zyrtar

Isa.Autor

NUK NDALEN POLEMIKAT/ Dinamo pretendoi për një penallti, por shikoni golin e rregullt që iu anulua Vorës (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment