Futboll Premier League Sport

ARSENAL NË KRIZË FINANCIARE/ Tre klube të mëdha “shënjestrojnë” sulmuesin e “Topçinjve”…

Inter, Milan dhe Atletiko Madridi po vëzhgojnë sulmuesin e Arsenalit Aleksandër Lakazet.
lakazet
Media franceze “L’Equipe” raporton se tre gjigantët e futbollit europian po studiojnë mundësinë për të transferuar futbollistin e “Topçinjve”.

Ndërkohë, “Los Colchoneros” po mendojnë të shkëmbejnë mesfushorin e tyre Tomas Parti me Lakazetin.

Arsenal ndodhet në vështirësi financiare pasi ka pësuar dëm financiar prej 160 milionë eurosh dhe i nevojitet të shesë disa prej lojtarëve për të përmirësuar bilancin financiar.

Related posts

KUPA E ANGLISË/ Sulmuesi i Shpresave realizon një “PERLË” dhe i jep fitoren skuadrës së tij (VIDEO)

Delo.autor

HUMBI MIKUN NGA TËRMETI/ Ish-trajneri i Laçit rrëfen tmerrin: Sikur dikush më kishte shkulur…

Delo.autor

DËSHTON SHITJA/ Sulmuesi i Milanit rikthehet në stërvitje

Delo.autor

Leave a Comment