Futboll Shqipëri Sport

CANA U FUT MIK TEK PANDEV/ Ja shifra që do të paguajë klubi shqiptar për sulmuesin e talentuar

Shkëndija e Tetovës është pranë nënshkrimit me një 5 nga lojtarët më mire në Maqedoni, dhe për këtë duhet të falenderojnë Lorik Canën. Ljupçe Doriev është pjesë e akademisë së Goran Pandevit, dhe Cana e ka bindur Pandevin ta lejojë lojtarin e tij të shkojë tek tetovarët.

doriev

“Sportmedia.mk” shkruan se për sulmuesin e talentuar Shkëndija do paguajë 70 mijë euro. Doriev pritet të zyrtarizohet së shpejti në radhët e Shkëndijës së Tetovës. Bëhet fjalë për një futbollist me të ardhme premtuese, i cili në të kaluarën mund të aktivizohet në kampionate elitare.

Related posts

RRËFEN PRAPASKENAT/ Bale: Ja asyeja pse nuk flas me Zidane që nga ai moment

Delo.autor

EKSOD TEK GJERMANIA/ Mesfushori i “pancerave” drejt lamtumirës

Delo.autor

Largimi drejt Turqisë, kjo është letra prekëse e Arda Turan për tifozët e Barcelonës

Q.Autor

Leave a Comment