Futboll Premier League Sport

ÇFARË NDRYSHIMI! Mohamed Salah pasi festoi titullin me Liverpool, vendos të qethë flokët (FOTO)

Sulmuesi i Liverpool, Mohamed Salah ka ndryshuar pamjen dhe look-un e tij duke qethur flokët.

Tashmë nuk është më ai Salah me flokët kaçurela por me një stil modern edhe pse në pjesën e sipërme nuk ka ndryshuar shumë.

Gjithsesi ndryshimi në pamje ka dhënë efekt të menjëhershëm dhe tek vetë ai që ka postuar disa foto në rrjete sociale.

Pak ditë më parë ai festoi titullin e parë pas shumë vitesh në Premier League të Liverpool dhe duket sezonin e ri Salah do që ta nisë ndryshe.

View this post on Instagram

😅

A post shared by Mohamed Salah (@mosalah) on

Related posts

SURPRIZË NË KUPËN E AFRIKËS/ Nigeria mposhtet nga kombëtarja modeste

Delo.autor

LAMTUMIRA ZGJAT PAK/ Ish-mesfushori Mascherano tërhiqet nga futbolli dhe… kthehet tek kombëtarja

Delo.autor

FORMAT TRUPORE QË TË LËNË PA FJALË/ Carlotta Tadolini, seks-bomba që bën tifo për Milanin (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment