Futboll Premier League Sport

CRYSTAL PALACE-CHELSEA/ Zaha mposht portierin kundërshtar nga distanca dhe rihap ndeshjen (VIDEO)

Crystal Palace ka ngushtuar diferencat në 2-1 kundër Chelsea-t.

Vendasit kanë arritur të kundërpërgjigjen në minutën e 34-t pas dy golave të pësuar.

Goli është shënuar nga Zaha, që ka mposhtur Arrizabalaga-n me një goditje të frikshme nga distanca.

Related posts

E PABESUESHME/ Ylli i Barcelonës rilind me kombëtaren, shikoni SUPER GOLIN e shënuar nga Dest (VIDEO)

Delo.autor

DERBI I KRYEQYTETIT/ Barazim në “PAQE”, Dinamo dhe Partizani ndajnë pikët në “Elbasan Arena”

Delo.autor

Rumennigge i SIGURTË/ Lewandowskin nuk e shesim as për 150 milionë

Isa.Autor

Leave a Comment