Futboll Premier League Sport

DERBI I NDEZUR! Arsenali nuk ndalon me “dhurata” (VIDEO)

Dy gola, spektakël por edhe gafë! Tottenham-Arsenal, superderbi i fundjavës në Londër, ka dhuruar emocione në 45’ e para, ku miqtë e drejtuar nga Arteta do të shënonin me anë të Lacazette (një gol shumë i bukur nga larg që shtangu Lloris).

Për francezin ishte goli i 9-të në kampionat. Por, 3 minuta më vonë mbrojtja e topçinjve do të dhuronte golin e radhës, këtë herë me protagonist Kolasinac. Son përfitoi dhe me parabolë mposhti Martinez.

VIDEO 1

VIDEO 2

Related posts

“MAGJIA” VJEN NGA LA LIGA/ Shikoni SUPER GOLIN e ish-mbrojtësit të PSG nga distanca (VIDEO)

Delo.autor

VIDEO VIRALE/ Vogëlushi i çoroditur nuk di ku të shkojë, lojtarët e Arsenalit bëjnë gjestin e madh

bora.autor

NJË HAP LARG ZBARKIMIT NË “CAMP NOU”/ Neymar pranon të rikthehet tek Barcelona me…

Delo.autor

Leave a Comment