Bundesliga Futboll Sport

E NXORËN JASHTË KLUBIT TË NATËS/ Shefi i sigurisë sqaron incidentin që ndodhi me talentin Haaland (VIDEO)

Bëri bujë të madhe në media nxjerrja nga një klub nate në Norvegji e sulmuesit të Borusia Dortmundit  Erling Haland. Rojet e sigurisë shihen teksa e nxjerrin jashtë yllin norvegjez, ku në fillim u aludua edhe se sulmuesi ishte i dehur.

haland

Për shkak të situatës nga Koronavirusi, personeli ishte i shqetësuar nga turma që filloi të mblidhej rreth Halandit dhe për këtë arsye i kërkuam atij të largohej”, përfundoi sqarimin e tij shefi i sigurisë së klubit të natës ku ndodhi ngjarja.

Related posts

SARRI KRENOHET ME TË SHKUARËN E TIJ/ Me mua Napoli mori 91 pikë, më shumë se kaq…

Isa.Autor

Rivalitet edhe në tribuna/ Gratë e futbollistëve të gjitha kundër…GEORGINËS (FOTO)

Isa.Autor

“LOJA MBAROI”! Tifozët e klubit të njohur italian shpërthejnë kundër presidentit, kërkojnë largimin e tij (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment