Futboll Seria A Sport

INTER-BRESCIA/ Sanchez nuk fal nga pika e bardhë (VIDEO)

Inter ka dyfishuar avantazhin kundër Brescia-s.

Zikaltrit kanë gjetur golin e dytë në minutën e 20-të.

Autori i golit ka qenë Alexis Sanchez, i cili është treguar i saktë nga pika e bardhë e penalltisë.

Related posts

PLAS NË SUPERKUPËN E SPANJËS/ “Pleshti” përplaset me Joao Felix, “Mistreci” Suarez fiton skenën (VIDEO)

Delo.autor

PARTIZANI I DAJËS/ Bardhi dhe Idrizaj më të aktivizuarit. Shënojnë të gjithë sulmuesit

Delo.autor

ROMA-JUVENTUS/ Florenzi befason “Zonjën e Vjetër”, ja goli i avantazhit (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment