Bundesliga Futboll Sport

KUPA E GJERMANISË/ Pas një super gafe nga portieri Neuer, feston Bayern dhe Lewa (VIDEO)

Bayern Munich ka realizuar golin e tretë kundër Leverkusen në minutën e 69-të me Lewandowski-n.

Polaku ka shënuar me një goditje nga distanca, i ndihmuar nga një super asist i Neuer dhe një super gafë e portierit kundërshtar.

Leverkusen ka reaguar pesë minuta më mbrapa duke ngushtuar diferencat me Bender.

Related posts

Gianluigi Buffon drejt altarit për herë të dytë, ja kur pritet të vendosë me Ilarian për dasmën e tyre

Q.Autor

MIQËSORE/ ATLETICO i ri prezantohet para tifozëve, me INTERIN si rival gjeneral

Isa.Autor

FIFA përjashton Griezmann nga “TOPI I ARTË”, reagimi i Atl Madrid është epik

Isa.Autor

Leave a Comment