Futboll Seria A Sport

“KUQEZINJTË” PLANIFIKOJNË TË ARDHMEN/ Milan “piketon” mbrojtësin e talentuar…

Në kërkimet e një mbrojtësi të ri qendre për sezonin e ardhshëm, Milani vazhdon të ndjekë me shumë interes edhe Uesli Fofananë, talentin 19-vjeçar të St. Etienës.

fofana

“Sky Sports” zbulon edhe kërkesën financiare që klubi francez ka për kuqezinjtë, 30 milionë euro.

Drejtuesit e Milanit kanë kohë që diskutojnë me homologët e tyre francezë për transferimin e mbrojtësit 1.90 metra të gjatë.

Related posts

Sevilla kërkon surprizën, për Bayern është një formalitet

Sadik.Autor

Sabjen Lilajt: Kam folur me Agollin dhe Telin para se të firmosja, ja pse ika nga Skënderbeu

Sadik.Autor

Vermaelen: Belgjika jo e kënaqur me gjysmëfinalen, ja kujt i trembem

Isa.Autor

Leave a Comment