Futboll La Liga Sport

MOMENT I VËSHTIRË TEK BARCELONA/ Motra e Griezmann takim urgjent me klubin “katalanas”

Situata e Grizmanit tek Barcelona ka prekur fundin. Setien e la në stol në derbin kundër Atletiko Madridit për ta hedhur në fushë vetëm në dy minutat e fundit.

grizman

Kjo situatë ka prekur shumë edhe familjarët e sulmuesit francez. Babai dhe vëllai i Grizmanit “shpërthyen” në rrjetet sociale duke sharë trajnerin e Barcelonës. Por së fundmi është përfshirë edhe motra e sulmuesit francez.

Motra dhe agjenti i Grizmanit kanë kërkuar takim të menjëhershëm me drejtuesit e Barcelonës për të folur rreth çështjes së sulmuesit. Grizman kërkon ta bëjë të qartë se pse ai po e humbet vendin në formacion. Në takim mund të diskutohet edhe për një largim të mundshëm të lojtarit kampion bote me Francën.

Related posts

LUFTA KUNDËR KORONAVIRUSIT/ Ja gjesti madhështor i kapitenit të Liverpool!

Delo.autor

PEREZ PLAS BOMBËN/ Gati të shpenzojë 200 milionë euro në JANAR për yllin 25-vjeçar

Isa.Autor

KONFIRMOHET/ Valdet Rama nuk do të bëjë operacion, ja kur rikthehet (FOTO)

Delo.autor

Leave a Comment