Futboll La Liga Sport

NË SPANJË NDODH GJITHÇKA/ Penallti më të çuditshme nuk keni parë (VIDEO)

Real Madridin e akuzojnë shpesh për penallti të paqena dhe që VAR e ka ndihmuar shumë ekipin e Zidan. Por penallti të çuditshme nuk jepen vetëm në La Liga, por edhe në Segunda divizion.

Real Zaragozës ju akordua një penallti e çuditshme në ndeshjen kundër Real Oviedos. Sulmuesi shkel mbrojtësin dhe arbitri jep penallti në favor të sulmuesit të Zaragozës.

Ndeshja përfundoi 2-4 për Real Oviedon.

Related posts

NJË SKENË ASPAK E KËNDSHME/ Tifozi i vogël i kërkon një autograf, shikoni gjestin e ulët të Bale (VIDEO)

Delo.autor

Legjenda e Interit: Juventusi nuk vodhi gjë! Faji i Spallettit

Sadik.Autor

Lazio i do 100 milionë euro për Milinkovic-Savic, e lë Juventusin jashtë gare

Q.Autor

Leave a Comment