Futboll Premier League Sport

SHTANGEN “DJAJTË E KUQ”/ Gafë e rëndë nga Pogba, Southampton zhbllokon sfidën (VIDEO)

Manchester United e ka nisur ndeshjen shumë keq, pasi Southampton shënoi golin e avantazhit për 0-1. Paul Pogba gaboi në minutën e 12′, pasi Pogba humbi topin në zonën e “Djajve të kuq”.

Francezi e mbajti më gjatë se duhet topin dhe miqtë ia rrëmbyen. Sfera shkoi te këmbët e Armstrong që nuk e kishte të vështirë të mposhte De Gean.

Related posts

NJOFTIM/ KOMBËTARJA “sposton” SUPERLIGËN, FSHF-ja zbardh axhendën e KUQEZINJVE

Isa.Autor

E PAZAKONTË/ Me një gur vret dy zogj, BOKSIERI godet kundërshtarin dhe gjyqtarin me… (VIDEO)

Isa.Autor

Sevilla nuk di të fitoj, Celta Vigo e ndëshkon me 4 gola

Sadik.Autor

Leave a Comment