Futboll Seria A Sport

SASSUOLO-JUVENTUS/ “bardhezinjtë” realizojnë dy gola të shpejtë (VIDEO)

Juventus nuk humb kohë.

Bardhezinjtë, në fakt, kanë kaluar në avantazh pas vetëm pesë minutash.

Goli është realizuar nga Danilo pas një skeme perfekte të lojtarëve të Sarri-t.

Shtatë minuta më mbrapa ka ardhur edhe goli i dytë i torinezëve me Higuain.

Related posts

SUPERSFIDA/ Partizani me ritëm kryesuesi, Telushi qan në ndëshkimin e Flamurtarit

Isa.Autor

E PABESUESHME TEK DORTMUNDI/ Sekreti i formës së shkëlqyer është “stërvitja pa top” (VIDEO)

Delo.autor

SARRI E NIS SUKSESSHËM/ Chelsea dhuron klas dhe spektakël me 3 adoleshentë (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment