Futboll Sport

U RIKTHYEN! Icardi-Neymar-Mbappe, zjarr në 29 minuta (VIDEO)

PSG e ka rinisur futbollin ashtu si e kishte lënë, me spektakël, gola dhe një sulm të frikshëm. Edhe pse miqësore ndaj një ekipi të Ligue 2, pra kategoria e dytë, skuadra e Tuchel nuk fal dhe gjen 4 gola në 29 minuta. Dy herë Icardi, Neymar dhe Mbappe festojnë… Braziliani ka realizuar edhe golin e pestë “francez” në 45′ e para (me penallti).

Related posts

PAS HUMBJES NDAJ NEWCASTLE/ Guardiola: Ndodhi përsëri e njëjta gjë, “lufta” për…

Delo.autor

THUMBON BARCELONËN PËR PASHKË/ Luis Figo: E kam gati derrkucin e pjekur…

Delo.autor

NUK KA QETËSI TEK INTER/ Klubi zikaltër përgatit dënimin për futbollistin titullar

Delo.autor

Leave a Comment