Futboll La Liga Sport

VILLARREAL-BARCELONA/ Pas tre minutash lojë, zhbllokohet sfida me një autogol (VIDEO)

Është zhbllokuar pas vetëm tri minutash lojë ndeshja mes Villarreal-it dhe Barcelona-s.

Fati ka qenë me miqtë, të cilët kanë kaluar në avantazh falë një autogoli.

Ka qenë Torres ai që ka devijuar topin në portën e tij.

Related posts

Sulmuesi i Kombëtares: Ju tregoj marrëdhënien me Panuccin dhe objektivin e ri

Sadik.Autor

KUPA/ Grupi A: Menjëherë në avantazh, Besëlidhja dhe Skënderbeu gjejnë rrugën e rrjetës

Isa.Autor

PO SHKËLQEN ME SKEMAT E GATTUZOS/ Mbrojtësi SHQIPTAR kërkohet në Premier Ligë

Isa.Autor

Leave a Comment