Futboll La Liga Sport

ZGJAT PAK FESTA E BARCELONËS/ Pas një kundërsulmi të shpejtë, Moreno rihap sfidën (VIDEO)

Villarreal ka reaguar pothuajse menjëherë pas autogolit të Torres q ka dhuruar avantazhin e përkohshëm Barcelona-s.

Vendasit kanë gjetur barazimin në minutën e 14-të pas një kundërsulmi të shpejtë të finalizuar me gol nga Gerard Moreno.

1-1 në Estadio dela Ceramica.

Related posts

DËSHTON transferimi i Ronaldos drejt Juventusit, Florentino Perez…

Isa.Autor

Përçarja e Man United/ Ja lojtarët pro dhe kundër Mourinhos, POGBA do të…

Isa.Autor

Naser Aliji e nis ters, debuton me humbje te Virtus Entella në Serinë B

Q.Autor

Leave a Comment