Futboll Gossip Sport

MILAN TRIUMFOI PASTËR NDAJ LAZIOS/ Por vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja super seksi (FOTO)

Milani mposhti me rezultatin 3-0 Lacion ditën e djeshme në transfertë, duke i dhënë kështu një goditje kryeqytetasve dhe duke i larguar nga lufta për titullin kampion.

Megjithatë pavarësisht fitores së kuqezinjve me rezultatin e pastër, vëmendjen në “Olimpico” e tërhoqi gazetarja superseksi, Dileta Leota. Kjo e fundit, njihet për linjat e saj perfektë të cilat nuk nguron t’i ekspozojë shpesh në rrjetet sociale ku gjithashtu është shumë aktive.dileta3

Bukuroshja e “DAZN”, është shfaqur e gjitha me të zeza në ndeshjen e djeshme, ku viheshin re linjat e saj të përkryera, të cilat nuk kanë kaluar pa tërhequr vëmendjen e tifozëve, nga shtëpia sigurisht, pasi prania e tyre në stadium është e ndaluar.

dileta2  dileta4 dileta5 dileta6 dileta7 dileta8 dileta 5

Related posts

Nis sfida në Shkodër. Vllaznia për mbijetesën, Luftëtari për kupat e Europës

Sadik.Autor

SLLOVENI DËMTOHET NË KRAH/ Handanovic FRIKSON INTERIN në stërvitje

Isa.Autor

RIVALË PËR TITULLIN KAMPION NË SERIE A/ Andrea Agnelli: Hëngra darkë me Zhang, biseduam për…

Delo.autor

Leave a Comment