Bundesliga Futboll Sport

ZYRTARE/ Realizohet goditja e pritur, Sane prezantohet tek Bayern Munich

Bayenr Munchen ka bërë goditjen e shumë dëshiruar në merkato, pasi sulmuesi Lorey Sane ka firmosur me klubin bavarez. Marrëveshja ende nuk është publikuar nga kampionët e Gjermanisë, por fotot e prezantimit kanë “rrjedhur” nga klubi i njohur gjerman.

Sulmuesi ka firmosur me klubin e Bundesligas dhe sot nuk u grumbullua në ndeshjen kundër Liverpoolit. Ai u kap mat së bashku me agjentin Fali Ramadani duke drekuar në Mynih, ndërsa në foto shfaqet duke pozuar me fanellën e klubit.

Lojtari i kombëtares gjermane shfaqet dhe me drejtuesit e lartë të klubit. Në fotot e publikuara në rrjet, Sane është duke nënshkruar kontratën e tij të re me klubin e Bayern. City nga krahu tjetër u dorëzua para dëshirës së lojtarit për t’u larguar.

Related posts

DUEL I PAPARASHIKUESHËM/ Roma luan për një vend në Champions, Juventus për CR7

Delo.autor

KORRI SUKSESIN E PARË NË FORMULA 2/ Djali i Schumacher zbulon të ardhmen: Nëse do të ndodhë… (VIDEO)

Delo.autor

AS SERGIO RAMOS E AS VAN DIJK/ Carles Puyol rrëfen: Mbrojtësi më i mirë në botë është…

Delo.autor

Leave a Comment