Futboll Sport

CHAMPIONS/ Garcias nuk i besohet, Cornet befason Manchester Cityn me një “PERLË” (VIDEO)

Është zhbllokuar në minutën e 24-t çerekfinalja e Champions League mes Manchester City-t dhe Lyon.

Kanë qenë francezët që kanë shënuar me Cornet, teksa Qytetarët kanë pretenduar për një pozicion jashtë loje, por VAR ka konfirmuar se goli ka qenë i rregullt.

Një gol që ka befasuar edhe trajnerin e Lyon-it, Rudi Garcia.

Related posts

Bayern Munchen eliminohet, Italia mund të festojë

Sadik.Autor

PRITET NJË MERKATO “SHPËRTHYESE”/ Ja formacioni i krijuar nga yjet që u skadon kontrata këtë verë

Delo.autor

RREGULLAT JANË RREGULLA/ La Liga ndryshon fanellën e REALIT, arsyeja do t’ju HABISË

Isa.Autor

Leave a Comment