Futboll Sport

CHAMPIONS LEAGUE/ Manual futbolli nga gjermanët, talenti spanjoll ndëshkon Atleticon (VIDEO)

Leipzigu e ka nisur si duhet pjesën e dytë ndaj Atletico Madridit pasi ka gjetur golin e avantazhit në minutën e 51′. Një aksion fantastik nga gjermanët që u konkretizua me gol nga Dani Olmo. Lojtari spanjoll u ble në janar nga Dinamo e Zagrebit dhe po tregon vlerat e tij.

 

Related posts

REFUZOI POSTIN E DREJTORIT SPORTIV TEK BARCELONA/ Rrëfehet Carles Puyol: Falënderoj klubin, por…

Delo.autor

MË I SPIKATURI/ Lila bëhet “shkes”, Mici drejt PAS Janinës

Sadik.Autor

THELLOHET SKANDALI/ Ja dokumenti me të cilin RONALDO “bleu” heshtjen e femrës së PËRDHUNUAR

Isa.Autor

Leave a Comment