Futboll Seria A Sport

E ARDHMJA E YLLIT SUEDEZ NË DILEMË/ Pengesë mes Ibrahimovic dhe Milan për rinovimin, shkak bëhet…

Sipas disa raportimeve të fundit, ka ende një pengesë të vogël mes Zlatan Ibrahimoviçit dhe Milanit për rinovimin. “SportMediaset” dhe “Gazzetta Dello Sport” pretendojnë se Milani i ka ofruar Ibrahimoviçit një pagë prej 6 milionë euro, kurse suedezi kërkon 7.5 milionë euro.

Sipas mediave italiane të dyja palët janë në bisedime të avancuara. Ibrahimoviç i’u bashkua Milanit në janar si lojtarë i lirë dhe ka shënuar 10 gola në 18 ndeshje.

Related posts

SHËNOI PAS 81 SEKONDASH LOJË/ Futbollisti i Suedisë, Frosberg hyn në historinë e Kampionatit Europian

Delo.autor

ROMA-MANCHESTER UNITED/ Trajneri Solskjaer: Të shkojmë në finale dhe mbajmë Cavanin në skuadër

Delo.autor

“Emri Juventus më jep të dridhura, nëse shënoj nuk festoj”

Q.Autor

Leave a Comment