Futboll Seria A Sport

E BUJSHME NGA ITALIA/ Milanit i ofrohet ylli i La Ligas, “Kuqezinjtë” e refuzojnë

Pasditen e së hënës në shtëpinë e Milan-it është zhvilluar një mbledhje për merkaton mes Ivan Gazidis, Frederic Massara dhe Paolo Maldini.

Tre drejtuesit kuqezi kanë analizuar situatën e negociatave ekzistuese dhe lojtarët që i janë ofruar milanezëve në periudhën e fundit.

Mes këtyre duket se ka qenë edhe Diego Costa, drejt largimit nga Atletico Madrid.

Një ide e Jorge Mendes që duket se ka pak mundësi të konkretizohet.

Sipas Calciomercato.com, Milan-i nuk është i interesuar për sulmuesin spanjoll.

Plani A për sulmin mbetet Ibrahimovic, ndërsa plani bazohet te gjetja e një sulmuesi me eksperiencë por që të jetë më i ri se Diego Costa.

Related posts

I MJAFTOJNË 2 MINUTA LOJË/ Salah dhe super Henderson, Liverpool “trullos” Brighton me dy gola të shpejtë (VIDEO)

Delo.autor

LEKSIONE PËR SULMUESIT/ Ramos është spektakolar. Ka parakaluar Figon dhe Ksavin, shumë yje i shohin targën

Delo.autor

ËSHTË PJESË E KOMBËTARES U-17/ Talenti shqiptar i shënon super gol Barcelonës (VIDEO)

Delo.autor

Leave a Comment