Futboll La Liga Sport

FOTOLAJM/ Trajneri i ri i Barcelonës kapet mat në aeroport!

Barcelona shkarkoi ditën e djeshme trajnerin Quique Setien dhe sot i erdhi radha drejtorit sportiv, Eric Abidal. Rindërtimi i ekipit do të nisë tashmë dhe trajneri i ri duket se do të jetë Ronald Koeman.

Trajneri holandez u kap mat në aeroportin e Barcelonës. El Chiringuito publikoi foton e teknikut që duket se vjen zyrtarisht për të marrë frenat e skuadrës. Ai ka aktivizuar klauzolën e lirimit nga Holanda në rast se e kërkonte Barca dhe tani do të vihet në krye të ekipit.

Bartomeu shpreson që me holandezin, një njeri që e njeh ambientin, mund të rikthejë ekipin në shina. Zyrtarizimi i teknikut të ri pritet të ndodhë në orët e ardhshme.

Related posts

MERKATO/ Pastore lihet sërish jashtë, mediat e çojnë te Interi

Q.Autor

E CILËSOI VETEN “FERRARI”/ Klubi MLS ironizon Zlatan Ibrahimovic, ja deklarata “thumbuese”

Delo.autor

TRONDITET TRAJNERI BRDARIC/ Titullari i Vllaznisë do të jetë mungesa e madhe për “finalen” e titullit ndaj Partizanit, ja emri…

Delo.autor

Leave a Comment