Futboll Premier League Sport

KËRKON PËRFORCIME NË EKIP/ Manchester United merkato në Torino, do yllin e Juventus! (EMRI)

Manchester United po mendon për merkaton dhe po gjen mundësi alternative dhe në rast se Jadon Sancho nuk arrihet. Emri që ka dalë së fundmi në skenë është ai i Douglas Costës.

Sulmuesi i Juventusit nuk ka patur një sezon të mirë me bardhezinjtë dhe mund t’i japë fund aventurës së tij me italianët. Afrimi i Andrea Pirlos pritet të pasohet me një revolucion në klubin italian.

Daily Mail shkruan se “Djajtë e kuq” duan të përfitojnë nga diçka e tillë, prandaj po shohin situatën e lojtarit në Serie A. Braziliani ka shumë cilësi, por problemi i tij i madh është se dëmtohet shumë shpesh.

Related posts

E ARDHMJA E IBRAHIMOVIC NË DYSHIM/ Ish-mbrojtësi “kuqezi”: Ju tregoj pse suedezi ka vendosur të largohet

Delo.autor

E MASAKROI në RING/ KHABIBI injoron McGregor në Turqi: MOS FOL, se…(FOTO)

Isa.Autor

Zyrtare!!! Pushimi i dimrit po vjen në Premier League

Q.Autor

Leave a Comment