Futboll Sport

VARANE PËR TURP! Gabriel Jesus falenderon dhe i shënon Real Madrid (VIDEO)

Manchester City ka realizuar golin e dytë pasi po dominonte me raste dhe lojë! Skuadra e Guardiolas ka gjetur rrjetën e 2-1 por sërish protagonist skandaloz është Varane, që fal sërish një tjetër gol, teksa pason mbrapa gabimisht duke i dhënë topin Gabriel Jesus, që nuk fal…

Related posts

PSG zgjedh trajnerin e ri, nuk është Conte por një gjerman

Sadik.Autor

Messi dhe Ronaldo ndanë ‘të artat’, argjentinasi mori ‘Këpucën’, portugezi ‘Topin’

Q.Autor

SHKARKIMI NGA UNITED/ Mos u ÇUDISNI se nga cili klub vjen OFERTA e parë për Mourinhon

Isa.Autor

Leave a Comment