Futboll La Liga Sport

BARCELONA-GIRONA/ “Jashtëtokësori” i kundërpërgjigjet Saiz me një “PERLË” (VIDEO)

Leo Mesis ka realizuar golin e tij të dytë personal dhe të tretin për Barcelona-n kundër Girona-s.

Argjentinasi ka dërguar topin në rrjetë i ndihmuar nga një devijim dy minuta pasi Girona kishte ngushtuar diferencat me Saiz në minutën e 46-të.

Related posts

PËRFITOI NGA SITUATA/ I preku gjoksin futbollistes, klubi e pezullon përgjithmonë nga stadiumet

Delo.autor

“LA LIGA ËSHTË MË E MIRA”/ De Jong “pendohet” për Barcelonën: Anglia ka shumë rivalitet…

Delo.autor

Tronditet Milan! Ja fanella e re e mbrojtësit Italian

Sadik.Autor

Leave a Comment