Futboll Shqipëri Sport

CHAMPIONS/ Myrto Uzuni godet Dinamo Zagreb. Në Budapest janë pranë kualifikimit (VIDEO)

Po luhet turi i tretë i Champions League dhe Ferencvaros në Budapest po mund skuadrën e Dinamo Zagreb me rezultatin 2-1.

Goli i avantazhit për kampionët e Hungarisë u shënua nga Myrto Uzuni, futbollisti i kombëtares së Shqipërisë, në minutën e 65.

Related posts

SKEMA “SHKATËRRUESE” TEK SKËNDERBEU/ Ja “kurthi” që përgatit trajneri Daja ndaj “bardhebluve”

Delo.autor

TRONDITET KLUBI I MADH EUROPIAN/ 8 lojtarë me koronavirus. 4 prej tyre ishin me pushime në Mikonos

Delo.autor

“NEYMAR LOJTAR FANTASTIK”/ Ander Herrera mbështet yllin brazilian: Për dy vite do ta fitojë…

Delo.autor

Leave a Comment