Futboll Sport

DIKUR MIQ, SOT KUNDËRSHTARË/ Mourinho në nerva e sipër nuk kursen as “nxënësin” e tij Lampard (VIDEO)

Trajneri i Totenham Hotspurs, Jose Mourinho i njohur si ‘Special One’ kur vjen puna tek nervat nuk pyet as miqtë e tij.
Teksa luhej Totenham-Chelsea për Carabao Cup, kupa e tretë për nga niveli i rëndësisë në Angli, Mourinho shkëmbeu disa fjalë me Lampard.

Portugezi po i bënte me shenjë anglezit se dikush nga stoli blu po fliste shumë. Mourinho iu ankua Lampardit, teksa ky i fundit pa dyshim mbrojti anëtarët e vetë të stafit blu.

Mourinho dhe Lampard njihen për marrëdhënien e shkëlqyer kur bashkë kanë qenë tek Chelsea, portugezi si trajner kurse anglezi si një nga lojtarët kyç.

Por tashmë që ky i fundit është bërë trajner, duket se gjërat nuk janë njësoj si më parë.

Related posts

KJO NUK PRITEJ/ Milani do Fabregas, trajneri italian BLLOKON spanjollin

Isa.Autor

SITUATA KAOTIKE/ Edhe futbollisti i Napolit rezulton me probleme në zemër pas COVID-19

Delo.autor

UEFA u bën tifozëve këtë pyetje për Valon Berishën…

Sadik.Autor

Leave a Comment