Ndeshjet Live Sport

LIVE/ La Liga: Mbyllet ndeshja Barcelona-Villarreal. Rezultati 4-0

Ronald Kuman do të debutojë ditën e sotme në stolin e Barcelonës. Katalanasit do të përballen në orën 21:00, ndaj Vijarealit në sfidën e parë për këtë sezon në La Liga.

Tekniku holandez ka hedhur nga minuta e parë artilerinë e rëndë, ku spikasin emra si Mesi, Kutinjo, Grizman si dhe talenti Ansu Fati. Katalanasit do të kërkojnë ta nisin me këmbën e mbarë këtë sezon, duke lënë pas telashet e mëdha që i pushtuan së fundmi.

 

LIVE/ Barcelona – Villarreal 4-0

 

Mbyllet ndeshja

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 45+1/ Barcelona shënon golin e katërt falë një autogoli nga Pau Francisco Torres.

MINUTA 35/ Barcelona thellon shifrat me golin e shënuar nga Lionel Messi.

MINUTA 19/ Barcelona dyfishon shifrat me golin e shënuar nga Anssumane Fati.

MINUTA 15/ Barcelona kalon në avantazh me golin e shënuar nga Anssumane Fati.

MINUTA 1/ Starton sfida

Related posts

“MOS E PREK…”/ Thiago Alcantara zbulon këshillën e veçantë të sulmuesit Torres

Delo.autor

NGA KARIM BENZEMA TEK RONALDO/ Njihuni me 10 asistuesit më të mirë të Champions-it

Delo.autor

ICARDI FENOMENAL/ Interi përmbys PSV dhe kalon në avantazh (VIDEO)

Isa.Autor

Leave a Comment