Ndeshjet Live Sport

LIVE Premier League: Mbyllet ndeshja Liverpool-Leeds, rezultati 4-3

Liverpool do ta nisë mbrojtjen e titullit të kampionit në Premierligë ndaj Leedsit, skuadër e cila u promovua në ligë në këtë sezon.

Jurgen Klopp do të luaj me formacionin e zakonshëm 4-3-3, me treshen e sulmit Mane, Firmino dhe Salah.

Xherdan Shaqiri nuk është përfshirë në këtë ndeshje për shkak të një lëndimi.

 

LIVE/ Liverpool – Leeds 4-3

 

Mbyllet ndeshja

MINUTA 88/ Liverpool kalon sërish në avantazh me golin e shënuar nga Mohamed Salah.

MINUTA 66/ Leeds barazon shifrat me golin e shënuar nga Mateusz Klich.

Nis pjesa e dytë

***

Mbyllet pjesa e parë

MINUTA 33/ Liverpool përsëri kalon në avantazh me golin e shënuar nga Mohamed Salah.

MINUTA 30/ Leeds barazon sërish shifrat me golin e shënuar nga Patrick Bamford.

MINUTA 20/ Liverpool kalon sërish në avantazh me golin e shënuar nga Virgil van Dijk.

MINUTA 12/ Leeds barazon shifrat me golin e shënuar nga Jack Harrison.

MINUTA 4/ Liverpool kalon në avantazh me golin e shënuar nga Mohamed Salah.

MINUTA 1/ Nis sfida

Related posts

ZYRTARE/ Napoli blen futbollistin grek dhe projektohet për titullin kampion

Isa.Autor

“Giro d’Italia” nis nga Jeruzalemi, një top modele izraelite do të jetë imazh i saj (FOTO)

Sadik.Autor

Pamja MADHËSHTORE e “Arenës Kombëtare”, përfundon plotësisht mbulesa e stadiumit të ri

Isa.Autor

Leave a Comment