Futboll Gossip Sport

SKANDALI ME LOJTARËT E ANGLISË/ Bukuroshja islandeze: Trajneri na erdhi në dhomë dhe…

Vajzat islandeze, të cilat u futën në hotelin e kombëtares angleze në Rejkjavik për të takuar Fodenin dhe Grinudin, zbulojnë detaje të reja nga skandali që përfshiu talentin e Sitit dhe Junajtidi.

Dy debutuesit me “Tre Luanët” u dërguan në shtëpi nga trajneri Sauthgejt pasi thyen protokollet “antiCOVID”, duke futur në hotel vajzat që njohën në “Instagram”, Nadia Gunarsdotir, 20 vjeçe, dhe Lara Klausen, 19 vjeçe.

“Ndonjëherë hap ‘Instagram’-in se nuk më kujtohet emri i tij (Fodenit). Shpenzova 55 paund për dhomën dhe ai nuk pagoi. Në mëngjes erdhi një burrë, që zbulova që ishte trajneri. Trokiti dhe kërkoi lojtarët. E përplasi aq fort derën, sa s’kisha dëgjuar kurrë në jetën time”, thotë Lara.

Related posts

UDINESE-JUVENTUS/ Super gol nga jashtë zonës, De Ligt zhbllokon sfidën për “Zonjën e Vjetër” (VIDEO)

Delo.autor

MINUTAT QË NUK I SHIJUAN PARA PUSHIMIT PREJ COVID-19/ 21 lojtarë të përdorur, Zidane një mjeshtër i rrotacionit

Delo.autor

Agjenti: Real Madridi ka refuzuar dy oferta prej 150 milionë eurosh për Asension

Sadik.Autor

Leave a Comment