Futboll Kombëtarja Sport

TRONDITET KOMBËTARJA SHQIPTARE/ Dy lojtarë rezultojnë pozitiv me COVID-19

Dy lojtarë të kombëtares shqiptare kanë rezultuar pozitiv me COVID-19. Pas testit të kryer ditën e djeshme, sot janë mësuar përgjigjet e tamponave të marrë.

Sipas Procesit Sportiv, Ylber Ramadani dhe Ardian Ismajli janë dy futbollistët e Kombëtares që janë të infektuar me këtë virus.

Ata janë në gjendje të mirë shëndetësore, pra asimptomatikë. Megjithatë tashmë duhet të karantinohen dhe në këtë mënyrë nuk mund të udhëtojnë drejt Bjellorusisë ditën e premte.

Kujtojmë që ndeshja ndaj bjellorusëve do të zhvillohet të premten, në orën 20:45.

Related posts

Juventus-Milan/ Nga fusha, pankina dhe rangjet drejtuese, ja “klubi” i ish-ëve

Sadik.Autor

SKEDINA E DITËS/ Ja SUPER ndeshjet që ju bëjnë MILIONERË SOT (FOTO)

Isa.Autor

PEREZ MERR VENDIMIN PËR YLLIN/ Real Madridi nxjerr sulmuesin në shitje, ja shuma që kërkon

Delo.autor

Leave a Comment