Futboll Seria A Sport

ZYRTARE/ Milan transferon Brahim Diazin nga Real Madrid, do mbajë fanellën me numër…

Brahim Diaz ka kompletuar huazimin e tij nga Real Madridi tek Milani. Lojtari do mbajë fanellën me numër 21.

brahim diaz

Marrëveshja do jetë thjesht huazim, pa të drejtë blerjeje. Kontrata e Diazit me Milanin do jetë deri në vitin 2021. “Brahim Diaz i është bashkuar shokëve të ekipit dhe trajnerit Pioli në Milanelo në përgatitje për sezonin e ri.

Ai do veshë fanellën me numër 21”, shkruan Milani në rrjetet sociale.

Related posts

NJË EMËR I RI NË RADARIN E MERKATOS/ Inter përpiqet të rikthejë në Serie A italianin e “Djajve të Kuq”…

Delo.autor

AKUZAT PËR PËRDHUNIM/ Presidenti i Juventusit reagon për herë të parë ndaj Ronaldos

Isa.Autor

U MUND TURPSHËM/ Klopp dhe problemet e Liverpool: Kam vetëm dhjetë gishta…

Isa.Autor

Leave a Comment